top of page
_MG_0057 small.jpg

NASIL 

ÇALIŞIRIZ

Siz ve Biz, kısacası BİRLİKTE

Reklam Ajansı olarak partnerlerimize zorlu rekabet şartlarında daha iyi mücadele edebilmeleri için güçlü kimlikler, kesintisiz etkileşimler ve unutulmaz deneyimler yaratmaya çalışıyoruz.

Den 12-11.jpg

ANLA DİNLE

Etkili dinlemek

Etkili dinleme yaparken bize verdiğiniz bilgileri aktif olarak özümser, dinlediğimizi ve ilgilendiğinizi gösterir ayrıca konuya interaktif olarak yaklaşmak için size sorular sorarak konuyu daha iyi anlamaya çalışıyoruz.

EMPATİ KUR PROBLEMLERİ BUL

Siz olabilmek!

Empati; durumu karşınızdakinin gözleriyle görmek, karşınızdakinin kulaklarıyla dinlemek ve karşınızdakinin kalbiyle hissetmektir. Bu tanımla yola çıkarak, izin verdiğiniz çizgiler doğrultusunda kendimizi sizin yerinize koymak ve problemlerinizi/zorluklarınızı birlikte bulmak için SİZ olmaya çalışıyoruz.

Den 12-12.jpg
Den 12-13.jpg

ARAŞTIR ÇÖZÜM ÜRET

1’den fazla çözüm

Belirli bir sorunu çözmek için birden fazla çözüm olabilir. Zekânın önemli bir yönünün hedef temelli problem çözmek olduğunu düşünüyoruz.

Pek çok problemin/durumun çözümü (örn. Satranç) istenen bir hedefe götüren bir dizi eylemler bularak tanımlanabilir. Her eylem durumu değiştirir ve amaç, ilk (başlangıç) durumdan son (hedef) duruma götüren eylem ve durumların sırasını bulmaktır. Bizim amacımız koşullar sürekli değişse bile sizi hedefinize ulaştırmak.

PROTOTİPLE TEST VE KABUL

Kapsamın Onayı

Projelerimizde planlama ve yürütme süreçleri sürekli olarak bir döngü halinde devam eder. Bu bölüm çıktıları bir üst aşama olan İzleme-Kontrol(Test) bölümüne gelir. Sizden ya da bizden gelebilecek değişiklik talepleri bu aşamada dikkate alınır ve kaydedilir, gerek varsa değişikliğe gidilebilir.

Bu bölümün tamamlanması ile ürün prototipleri oluşturulur ve sizinle birlikte gerçekleştireceğimiz kapsam onayından sonra nihai hizmet ya da ürün geçişi tamamlanmış olur.

Den 12-14.jpg
Den 12-06.jpg
bottom of page