top of page
kayalar site açıklama-03.jpg

Lokasyon İstanbul

Odak  Kayalar Endüstriyel Mutfak

İș Tanımı Tanıtım Video Prodüksiyonu

Hakkında

Kayalar şirketler grubu 1957'den beri faaliyetlerine devam etmektedir. ürkiye genelinde 4 bölge müdürlüğü, 8 mağaza, 54 bayi ve 70 servis ağıyla hizmet vermekte yeni katılımlar ve yatırımlarla bu hizmet ağını daha da genişletmeye devam etmektedir. Merkezi İstanbul'da olup 30 bin metrekare kapalı toplamda 45 bin metrekarelik alanda dünya standartlarına uygun son teknoloji makine parkuru ile donatılmış üretim tesisinde uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. 

İş Tanımı

Kayalar Endüstriyel Mutfak Firması için profesyonel alanlarda kullanılması ve uzak müşterilere/sanal ekiplere sunulması amacıyla drone destekli olarak fabrika tanıtım videosu prodüksiyonu hazırlanmıştır. Amaç markayı dijital mecralarda daha iyi tanıtmanın yanı sıra  uzak müşterilere/sanal ekiplere firmanın fabrika düzeni, kullanılan ekipmanlar ve firma hakkında detaylı bilgileri ulaştırmaktır.

Pre-Prodüksiyon

Video çekimi öncesi hedef kitle analizi ve sektör bazlı detaylı analiz çalışmaları yapıldı Bu analizler sonucunda endüstriyel mutfak sektörüne yönelik hedef kitle  firma genel müdür yardımcısının da katkılarıyla belirlendi. Hedef kitle belirlenmesi ile video prodüksiyon için konsept geliștirildi. Bu konsepte göre müzik seçimi yapıldı, metin yazımı ve senaryolaștırma çalıșmaları hazırlandı. En son olarak tüm detaylar belirlendi ve bu detaylar ile storyboard çalışması tamamlandı.

Kayalar_tanitim_video_hareketli_04.gif
Kayalar_tanitim_video_12.jpg
Kayalar_tanitim_video_13.jpg
Kayalar_tanitim_video_02.jpg

Prodüksiyon

Storyboard üzerinde belirlenen yol haritasına uygun biçimde sahneler ve senaryolar detaylı olarak firma yetkisi ile de mütabık kalınarak hazırlandı. Daha sonra bu sahnelerin pro makina ve drone destekli olarak storybording üzerinde hazırlanan yol haritasına bağlı kalınarak çekimleri tamamlandı.
 

Kayalar_tanitim_video_hareketli.gif
Kayalar_tanitim_video_08.jpg
Kayalar_tanitim_video_06.jpg
Kayalar_tanitim_video_04.jpg

Post Prodüksiyon

Storyboard sürecine uygun biçimde çekilen görüntülere motion graphics, stok görüntüler eklendi. Sonrasında  kurgu & montaj, ses &müzik ve metinler eklenerek kabul için firma yetkililerine sunuldu.

Kayalar_tanitim_video_hareketli_02.gif
Kayalar_tanitim_video_07.jpg
Kayalar_tanitim_video_11.jpg
Kayalar_tanitim_video.jpg

izlediğiniz için
TEŞEKKÜRLER

bottom of page