top of page
kayalar site açıklama-03.jpg

Lokasyon İstanbul

Odak  Kalitegaz

İș Tanımı Tanıtım Video Prodüksiyonu

Hakkında

Kalitegaz 1977 yılında İstanbul’da endüstriyel mutfak cihazları imalatına başlayarak sektördeki yerini almıştır. AB onaylı akredite kuruluşu olan TÜV ve MEYER laboratuvarlarında CE standartlarına uygun olarak ürünlerinin testlerini yaptırmış ve tüm ürünlerini sertifikalandırmış endüstriyel mutfak ürünleri üreten firmadır.

İş Tanımı

Firma için profesyonel alanlarda kullanılması ve uzak müşterilere/sanal ekiplere sunulması amacıyla drone destekli olarak fabrika tanıtım videosu prodüksiyonu hazırlanmıştır. Amaç markayı dijital mecralarda daha iyi tanıtmanın yanı sıra uzak müşterilere/sanal ekiplere firmanın fabrika düzeni, kullanılan ekipmanlar ve firma hakkında detaylı bilgileri ulaştırmaktır.

Pre-Prodüksiyon

Video çekimi öncesi hedef kitle analizi ve sektör bazlı detaylı analiz çalışmaları yapıldı Bu analizler sonucunda endüstriyel mutfak sektörüne yönelik hedef kitle  firma genel müdür yardımcısının da katkılarıyla belirlendi. Hedef kitle belirlenmesi ile video & prodüksiyon için konsept geliştirildi. Bu konsepte göre müzik seçimi yapıldı, metin yazımı ve senaryolaștırma çalışmaları hazırlandı. En son olarak tüm detaylar belirlendi ve bu detaylar ile storyboard çalışması tamamlandı

Kalitegaz_tanitim_hareketli_03.gif
Kalitegaz_tanitim_02.jpg
Kalitegaz_tanitim_03.jpg
Kalitegaz_tanitim_10.jpg

Prodüksiyon

Storyboard üzerinde belirlenen yol haritasına uygun biçimde sahneler ve senaryolar detaylı olarak firma yetkisi ile de mutabık kalınarak hazırlandı. Daha sonra bu sahnelerin pro makina ve drone destekli olarak storybording üzerinde hazırlanan yol haritasına bağlı kalınarak çekimleri tamamlandı.

Kalitegaz_tanitim_hareketli.gif
Kalitegaz Tanıtım video 1.00_00_49_19.St
Kalitegaz Tanıtım video 1.00_01_02_27.St
Kalitegaz Tanıtım video 1.00_02_20_29.St

Post Prodüksiyon

Storyboard sürecine uygun biçimde çekilen görüntülere motion graphics, stok görüntüler eklendi. Sonrasında  kurgu & montaj, ses & müzik ve metinler eklenerek kabul için firma yetkililerine sunuldu.

Kalitegaz_tanitim_hareketli_04.gif
Kalitegaz_tanitim.jpg
Kalitegaz_tanitim_08.jpg
Kalitegaz Tanıtım video 1.00_02_33_05.St

izlediğiniz için
TEŞEKKÜRLER

bottom of page